لزوم تشکیل فوری شورای ورزش شهرستان درخصوص باشگاه صنعت نفت آبادان

رئیس اداره ورزش آبادان خواستار تشکیل فوری شورای ورزش شهرستان در خصوص رسیدگی به وضعیت باشگاه صنعت نفت آبادان شد.

پیمان ادیبی اظهار کرد: با توجه به نتایج دور از انتظار تیم صنعت نفت آبادان در لیگ دسته اول و هدر رفتن بودجه‌های کلان در این باشگاه مردمی لزوم تشکیل فوری شورای ورزش شهرستان ایجاد شده است.

وی در ادامه گفت: با توجه به بودجه‌ای که در اختیار این باشگاه است، مدیران این باشگاه می‌توانستند بهترین مجموعه ممکن را مهیا کرده و به راحتی روانه لیگ بر‌تر فوتبال کشور کنند که تاکنون این مهم دور از دسترس به نظر می‌رسد و با وضعیت موجود بعید است این باشگاه بتواند انتظارات مردم آبادان را برآورده کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان تصریح کرد: این در حالی‌ست که باشگاه صنعت نفت با در اختیار گرفتن بی‌کیفیت‌ترین بازیکنان و کنار گذاشتن بازیکن جوان و بومی آبادانی، بودجه قابل توجهی را صرف به خدمت گرفتن بازیکن کرده است.

ادیبی عنوان کرد: این باشگاه اخیرا با کنار گذاشتن کادر فنی پرتغالی خود سعی در بهبود اوضاع کرده است اما مسئله باشگاه صنعت نفت معطوف به مربی این تیم نبوده و عملکرد مدیریت این تیم باید مورد بررسی قرار گیرد و مشخص شود بودجه این باشگاه صرف چه اموری می‌شود که تیم‌های پایه ان از امکانات بی‌بهره هستند و تیم بزرگسالان نیز بد‌ترین نتایج را کسب کرده است.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان یادآور شد: بودجه‌ای که باشگاه صنعت نفت در اختیار دارد فقط صرف تیم بزرگسالان شده و تیم‌های پایه آن هنوز مبلغی را دریافت نکرده و یا حتی هنوز قرارداد ندارند.

وی تاکید کرد: تا کنون حدود شش میلیارد تومان از 16 میلیارد بودجه این باشگاه وارد حساب موسسه صنعت نفت شده و نمی‌توان مشکلات مالی را عامل ناکامی این باشگاه دانست.

ادیبی خاطرنشان کرد: در حالی که ورزشکاران آبادانی با کمترین امکانات و بودجه و حتی با هزینه‌های شخصی خود برای آبادان افتخار آفرینی می‌کنند و در سال جاری تاکنون 26 عنوان قهرمانی را در سطح کشوری و بین المللی کسب کرده‌اند.

این مسئول اضافه کرد: باشگاه صنعت نفت با تمول خاص خود و دارا بودن بودجه‌های کلان از کسب نتایج خوب برای شهر آبادان ناکام مانده است و این تنها ناشی از سوءمدیریت در این باشگاه مردمی است.

 

وی در پایان گفت: لذا نامه‌ای در خصوص تشکیل فوری شورای ورزش شهرستان با موضوعیت رسیدگی به وضعیت باشگاه صنعت نفت به فرمانداری شهرستان ارسال شده و از فرماندار ویژه آبادان خواستاریم نسبت به تشکیل فوری این شورا اهتمام ورزد.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در جایگاه هشتم رده بندی لیگ دسته اول فوتبال کشور قرار دارد و در روزهای گذشته شاهد اخراج سرمربی خود به دلیل کسب نتایج ضعیف بوده است، در حالی که هواداران این باشگاه در بازی‌های اخیر اعتراضات شدیدی به مدیریت این باشگاه داشته‌اند، روز گذشته نیز نماینده مردم آبادان در مجلس از بودجه 16 میلیاردی این باشگاه در فصل جاری پرده برداشت که ابهامات زیادی را نزد فوتبال دوستان آبادانی ایجاد کرد که بر همین اساس رئیس اداره ورزش شهرستان آبادان نیز پیرو این موضوع خواستار تشکیل فوری شورای ورزش در خصوص باشگاه صنعت نفت شد.

نوشتن دیدگاه