قهرمانی آبادان در سوپر لیگ والیبال خوزستان و حضور در زیر گروه کشور

مدیرعامل باشگاه پالایش نفت آبادان از قهرمانی تیم والیبال پالایش نفت آبادان در سوپر لیگ استان خوزستان و حضور در لیگ زیر گروه کشور خبر داد.

حسن مختاری از قهرمانی تیم والیبال پالایش نفت آبادان در سوپر لیگ استان خوزستان خبر داد و اظهار کرد: این تیم با حضور قدرتمند خود در لیگ استان خوزستان سرانجام پس از 35 سال آبادان را در رشته والیبال صاحب عنوان کرد و طعم قهرمانی را چشید و به لیگ کشوری راه پیدا کرد.

وی ادامه داد: والیبال آبادان پس از انقلاب درخشش چشمگیری در والیبال نداشته و این نخستین عنوان قهرمانی در سطح استان و حضور در مسابقات کشوری از پس از انقلاب برای آبادان بود.

مدیر عامل باشگاه پالایش نفت آبادان تصریح کرد: این تیم اغلب از بازیکنان آبادانی تشکیل شده بود و چند بازیکن نیز از سطح استان برای تیم والیبال پالایش نفت آبادان به میدان رفتند.

مختاری افزود: رقابت‌های سوپر لیگ استان ابتدا با 24 تیم در سه گروه آغاز به کار کرد که تیم پالایش نفت آبادان با پشت سر گذاشتن رقبای خود موفق شد در دور نهایی تیم‌های اندیکا، شوشتر و فولاد خوزستان را از پیش روی بردارد و به مقام قهرمانی سوپر لیگ استان دست یابد.

این مسئول یادآور شد: این رقابت‌ها در سه مرحله برگزار شد و طی آن شهرهای شوشتر و اندیکا میزبانی دور اول و دوم را در اختیار داشتند و آبادان نیز میزبانی دور نهایی این مسابقات را در اختیار گرفت.

مدیر عامل باشگاه پالایش نفت آبادان در خصوص دارا بودن شرایط لازم برای حضور در لیگ زیر گروه کشور عنوان کرد: آبادان امکانات خوب و حرفه‌ای در اغلب رشته‌ها در اختیار دارد و برای والیبال نیز سالن مجهز 17 شهریور می‌تواند از این رقابت‌ها میزبانی کند.

مختاری در پایان خاطر نشان کرد: سرمربیگری تیم والیبال پالایش نفت آبادان در این مسابقات را «ضابطی» مربی بومی والیبال آبادان بر عهده داشت.

نوشتن دیدگاه