هواداران صنعت نفت آبادان از نتایج ضعیف این تیم نگرانند

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با شکست های پیاپی در این فصل مقابل تیم های نه چندان مطرح باعث نگرانی هوادارانش شده به طوری که آنان نسبت به این روند معترض شده اند.

جمع زیادی از هواداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پی کسب نتایج ضعیف این تیم، اعتراضات خود را معطوف به علی عیسی زاده مدیرعامل این موسسه فرهنگی کردند و وی را مقصر اصلی قلمداد کرده اند.

این افراد معتقدند اخراج کارلوس مانوئل سرمربی تیم صنعت نفت نمی تواند مانع از شکستهای تیم شود و تنها راه بازگشت این تیم به دوران اوجش را برکناری مدیرعامل این باشگاه می دانند.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که پس از گذشت 17 هفته از رقابت های لیگ دسته اول کشور نتوانست رضایت هواداران خود را جلب کند، اکنون این هواداران را سخت نگران کرده است.

خالی ماندن ورزشگاه تختی آبادان خود نشانه اعتراض آبادانی های فوتبال فهم می باشد زیرا در هیچ فصلی سکوهای این ورزشگاه این قدر خالی دیده نشده بود.

هواداران آبادانی معتقدند که تیم صنعت نفت، فصل جاری را با هزینه بسیار بالا شروع کرد، ولی بازیکنانی جذب کرد که کارایی لازم را نداشته و مقابل تیم های نه چندان مطرح نیز، حرفی برای گفتن ندارد.

 

تماشاگران صنعت نفت در کنار بازی ضعیف این تیم از عدم پاسخگویی مدیرعامل این باشگاه به مردم آبادان ناراضی هستند و سئوال می کنند که چرا آقایان مسئول در تیم صنعت نفت حاضر نمی شوند پاسخگوی تماشاگران باشند.

علی جنامی یکی از این هواداران به ایرنا گفت: مهم ترین مشکل صنعت نفت مدیریت است و تداوم این شرایط، صنعت نفت را از هدف اصلی خود دور می کند.

وی اظهار داشت: تماشاگران آبادانی دیگر طاقت نتایج ضعیف تیم صنعت نفت را ندارند و نمی خواهند این تیم فصل آینده نیز در لیگ دسته اول حضور داشته باشد.

وی گفت: زمانی که تیم در حال بسته شدن بود مدیران باشگاه صحبت از جذب بازیکنان بزرگ می کردند، اما در عمل این گونه نشد.

جنامی تصریح کرد: با نتایجی که این تیم در 17 هفته از لیگ دسته اول کسب کرده ترس ما سقوط این تیم به لیگ دسته دوم می باشد.

وی ادامه داد: هیات مدیره باشگاه همچنان از مدیریت ضعیف عیسی زاده حمایت می کند و دلیل این حمایت را هم نمی دانیم و ما معتقدیم هیات مدیره به جای برکناری مانوئل باید به فکر تغییرات در مدیریت باشد زیرا درد کنونی فوتبال صنعت نفت مدیریت ضعیف عیسی زاده است.

 

سعید قنواتی دیگر هوادار صنعت نفت نیز گفت: عیسی زاده طی دو دوره مدیریت خود نشان داده نمی تواند مدیریتی داشته باشد که به سود فوتبال آبادان باشد و امسال نیز با جذب بازیکنانی که شرایط نامناسبی دارد این تیم را ده سال از سطح اول فوتبال ایران دور کرده است.

وی افزود: عیسی زاده سال گذشته نتوانست تیم و حواشی دور آن را اداره کند و سکان هدایت تیم در دست چند بازیکن بود، امسال نیز این قصه در حال تکرار شدن است و باید باز هم شاهد نتیجه نگرفتن تیم باشیم.

این هوادار آبادانی اظهار داشت: تیم صنعت نفت نیاز به خون تازه دارد، اما مدیران کنونی صنعت نفت نتوانستند این خون تازه را در رگ های تیم صنعت نفت بدمند و روز به روز شاهد عقب ماندگی این تیم هستیم.

منصور قلمی یکی دیگر از هواداران آبادانی نیز گفت: مانوئل مربی در حد و اندازه های فوتبال آبادان نبود و انتخاب وی از همان ابتدا اشتباه بود.

وی اظهار داشت: وقتی بازیکن غیر بومی و مدیریت ناکارآمد باشگاه همه امور تیم را در دست گرفته اند و حتی نقش سرمربی را نیز در پشت پرده بر عهده دارند، وضعیت بهتر از این نخواهد شد.

قلمی ادامه داد: دلالان با آوردن بازیکنان مورد نظرشان در تیم های صنعت نفت و تجربه اندوزی در کوران مسابقات آینده مالی خود را تضمین می کنند و زمینه انتقال این بازیکنان به تیم های دیگر را مهیا می کنند.

 

سید حسن دهدشتی نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: در دو فصل اخیر شاهد ضعیف ترین دوران مدیریتی باشگاه صنعت نفت بودیم و به تیمی درجه دو و سه در فوتبال ایران تبدیل شده است.

وی اظهار داشت: ما از ابتدا مخالف این مدیریت بودیم زیرا عیسی زاده قبلا امتحانش را پس داده بود و می دانستیم با آمدن وی صنعت نفت ضربه خواهد خورد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شورای ورزش وزارت نفت به توصیه های ما گوش نکرد و در انتخاب مدیریت اشتباه کرد اما از امروز به صورت جدی به دنبال تغییرات مدیریتی در راس این باشگاه خواهیم بود.

سید حسین دهدشتی گفت: تا کنون وارد بحث باشگاه صنعت نفت آبادان نشدیم زیرا ما را متهم به دخالت در امور این تیم می کردند اما شرایط آن قدر نامناسب است که با این اتهامات هم مجبور به ورود خواهیم شد.

وی اظهار داشت: باشگاه صنعت نفت مشکل مالی ندارد و امسال با 160 میلیارد ریال آماده حضور در لیگ دسته اول شد و با این ملبغ می توانستند در لیگ برتر تیمی رویایی آماده کنند ولی در همین لیگ یک نیز با استفاده از بازیکنان درجه چندم در رده های پایین جدول جای دارند.

وی ادامه داد: اکنون مشکل اصلی صنعت نفت مدیریت می باشد اما در اقدامی عجیب سرمربی این تیم برکنار می شود و همه تقصیرها گردن مربی انداخته شده است ولی مردم آبادان آن قدر فهم فوتبالی بالایی دارند که می دانند اشکال کار از کجا می باشد.

مدیران باشگاه صنعت نفت آبادان حاضر به پاسخگویی در خصوص شرایط فعلی این تیم نشدند.

تیم فوتبال نفت آبادان در پایان هفته هفدهم لیگ دسته اول کشور با 21 امتیاز در رده هشتم جدول ردبندی این رقابت ها جای دارد.

 

گزارش: مسعود گادار

نوشتن دیدگاه