سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان برکنار شد

در پی کسب نتایج ضعیف تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در رقابت های لیگ دسته اول، کارلوس مانوئل سرمربی پرتغالی این تیم برکنار شد.

پس از جلسه هیات مدیره این موسسه و با توجه به کسب نتایج نه چندان مطلوب تیم صنعت نفت و جایگاه آن در جدول رده بندی لیگ دسته اول فصل جاری، تصمیم به قطع همکاری با کادر فنی گرفته شد.

بنا بر اعلام اعضای هیات مدیره و کمیته فنی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، تا پایان نیم فصل رقابت های لیگ دسته اول و تا معرفی کادر فنی جدید، هدایت این تیم بر عهده مربیان شاغل در موسسه که در حال حاضر با مجموعه همکاری دارند، است.

یدالله صادقی، حکیم عوده پور و کاظم فرهانی امروز تمرینات تیم صنعت نفت آبادان را زیر نظر داشتند.

کارلوس مانوئل ابتدای فصل هدایت تیم صنعت نفت آبادان را بر عهده گرفته بود و در فصل جاری 17 هفته هدایت این تیم را بر عهده داشت.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پایان هفته هفدهم لیگ دسته اول کشور با 21 امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی لیگ دسته اول کشور قرار دارد.

 

غلامحسین امین‌فر درخصوص اخراج کارلوس مانوئل اظهار کرد: روز گذشته (چهارشنبه) با تصمیم هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه مانوئل از کار خود برکنار شد.

وی بیان کرد: به هرحال نظر باشگاه این بود که با توجه به نتایج ضعیف کسب شده، دیگر با این مربی ادامه همکاری نداشته باشد و خود مانوئل هم پذیرفت که نتایج ضعیفی به دست آورده است و در نهایت هم باشگاه با او قطع همکاری کرد.

سرپرست تیم فوتبال نفت آبادان درباره کادر فنی جدید نیز گفت: کادر فنی جدید عمدتا از تیم نفت نوین آبادان هستند؛ هوشنگ خوش کلام مدیرفنی تیم نفت نوین به عنوان سرمربی انتخاب شد.

همچنین فرهانی و صادقی که از این تیم هستند به ترتیب به عنوان مربی دروازه بانان و بدنساز در کادرفنی مشغول به فعالیت می شوند.

حکیم عوده پور نیز که عضو علل بدل هیات مدیره باشگاه است به عنوان کمک مربی انتخاب شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با این کادر فنی تا پایان فصل کار را پیش می برید؟ عنوان کرد: در حال حاضر قرار بر این شده است که این نفرات موقتا تا نیم فصل کار کنند.

نوشتن دیدگاه