سرپرست نفت‌ آبادان: احتمال تغییر مانوئل وجود دارد

سرپرست تیم فوتبال نفت آبادان با بیان این‌که قطعا هیات‌مدیره و مدیرعامل باشگاه تصمیمی خواهند گرفت که به سود تیم باشد، گفت: احتمال تغییر کارلوس مانوئل وجود دارد.

غلامحسین امین‌فر درخصوص شکست سنگین این تیم برابر شهرداری اردبیل در لیگ دسته یک کشور، اظهار کرد: در نیمه اول، بازی را بد شروع کردیم و گل اول را هم دریافت کردیم. پس از آن هم گل دوم را بر اثر اشتباه مدافع‌مان خوردیم. ما در ادامه بازی یک موقعیت تک به تک را از دست دادیم و در کل خوب نبودیم و این نیمه را با حساب 2 بر صفر باختیم.

وی درباره عملکرد نفت‌آبادان در نیمه‌ دوم، عنوان‌ کرد:‌ در این نیمه کارلوس مانوئل، تیم را سه دفاعه کرد و تهاجمی‌تر بازی کردیم. در این نیمه بازی را خوب آغاز کردیم و حتی یک گل هم زدیم.

سرپرست تیم فوتبال نفت آبادان گفت: ما در نیمه دوم بر بازی سوار بودیم ولی بازیکنان‌مان از موقعیت‌ها استفاده نکردند و در ادامه هم بر اثر یک ضد حمله، گل سوم را دریافت کردیم و آب سردی بر ما ریخته شد و وا داریم و پس از آن هم گل چهارم را خوردیم و نتیجه بسیار بدی را به دست آوردیم.

 

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به نتایج به دست آمده، تصمیم باشگاه برای ادامه همکاری با مانوئل چه می‌باشد؟ گفت: ما امروز صبح به آبادان رسیدیم و قطعا هیات‌مدیره و مدیرعامل باشگاه تصمیمی خواهند گرفت که به سود تیم باشد.

امین‌فر در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است این تصمیم، برکناری مانوئل باشد؟ عنوان‌کرد: بله، احتمال این‌که کارلوس مانوئل تغییر کند، وجود دارد. به هر حال با این نتایج کار و شرایط ما خیلی سخت شده است.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این‌که شنیده می‌شود فیروز کریمی از گزینه‌های هدایت تیم است؟ گفت: تا آن‌جا که می‌دانم با شخص خاصی برای هدایت تیم صحبت نشده است ولی طبق آن‌چه شنیده‌ام، کریمی از گزینه‌های هدایت تیم فولادخوزستان است و گویا فولاد با این مربی صحبت کرده و به توافقات اولیه هم رسیده است، البته این‌ها در حد شنیده‌ها است.

سرپرست تیم فوتبال نفت آبادان ادامه داد: به هر حال تا آن‌جا که اطلاع دارم تا پیش از بازی با شهرداری اردبیل ما با هیچ مربی‌ای صحبت نکرده بودیم و البته این امکان وجود دارد که باشگاه امروز و شاید هم تا نیم‌فصل با یک مربی صحبت و کارلوس مانوئل تغییر کند.

نوشتن دیدگاه