سرمربی تیم صنعت نفت آبادان: 3 گل بچه‌گانه خوردیم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مورد گل‌های خورده تیم صنعت نفت آبادان در این بازی افزود: فوتبال امروز روی بدش را به ما نشان داد و از چهار گلی که دریافت کردیم سه گل، گل‌های بچگانه‌ای بود که روی برخی اشتباهات این گل‌ها را دریافت کردیم.

کارلوس مانوئل عصر امروز در نشست با خبرنگاران بعد از بازی صنعت نفت با شهرداری اردبیل اظهار کرد: ما امروز بازی خوبی را شاهد بودیم به طوری که هر دو تیم به رغم نامساعد بودن زمین بازی، بازی خوبی را در روی زمین به نمایش گذاشتند و ما تا زمانی که گل سوم را نخورده بودیم، امیدوار به تغییر نتیجه بازی بودیم.

وی تصریح کرد: ما بهتر از این می‌توانستیم مقابل تیم خوب شهرداری که تیم منسجم و با مربی خوش فکری نشان داد، نتیجه بگیریم و حتی با برد دو بر یک می‌توانستیم به رختکن برویم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: زمانی که بازی سه گله شد ما روحیه خود را از دست دادیم و دست به ریسک بزرگی زدیم و به دنبال حملاتی که روی دروازه تیم شهرداری داشتیم، زمین و نتیجه بازی را به تیم حریف واگذار کردیم.

 

مانوئل تیم شهرداری را تیم قوی و دارای شایستگی‌های مناسب و بی‌نظیر توصیف کرد و افزود: این تیم از یک مربی خوب و با دانش برخوردار است و قطعاً جایگاه این تیم بالاتر از شرایط فعلی است.

وی با بیان اینکه نمی‌توان در مورد رده‌بندی تیم در پایان فصل از هم اکنون پیش‌بینی کرد، ادامه داد: بنده در مورد داوری بازی نیز صحبت نمی‌کنم و معتقدم داور نیز بخشی از بازی فوتبال است.

مانوئل با رد سئوالی در مورد اینکه تیم صنعت نفت محتاط بازی می‌کند، بیان کرد: ما نه تنها محتاط بازی نکردیم بلکه در مقابل بازی محتاطانه تیم شهرداری، ‌بازی هجومی را در پیش گرفتیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: تا زمانی که بازی را دو بر یک ادامه می‌دادیم، امکان جبران گل‌ها وجود داشت، اما نتوانستیم از فرصت‌هایمان استفاده کنیم.

مربی پرتقالی تیم صنعت نفت آبادان گفت: قطعاً جایگاه مناسبی در نیم فصل اول برای تیم صنعت نفت پیش‌بینی نمی‌کنیم ولی برای پایان لیگ آزادگان در صدد هستیم تا بهترین جایگاه را به دست آوریم.

مانوئل در مورد گل‌های خورده تیم صنعت نفت آبادان در این بازی افزود: فوتبال امروز روی بدش را به ما نشان داد و از چهار گلی که دریافت کردیم سه گل، گل‌های بچگانه‌ای بود که روی برخی اشتباهات این گل‌ها را دریافت کردیم.

نوشتن دیدگاه