اعتراض باشگاه صنعت نفت آبادان به فدراسيون فوتبال

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان نسبت به حکم کمیته انظباطی فدراسیون فوتبال مبنی بر جریمه و محرومیت اعضای تیم اعتراض کرد.

سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اعلام کرد: این باشگاه تخلفاتی را که کمیته انظباطی به تیم و بازیکنان صنعت نفت نسبت داده قبول ندارد و به کمیته استیناف اعتراض کرده است.

غلامحسین امین فر گفت: کمیته استیناف در صورت تحقیق و پیگیری عادلانه، حق را به این باشگاه خواهد داد.

او با اشاره به دیدار فردا مقابل شهرداری اردبیل در قالب هفته هفدهم لیگ دسته یک در شهر اردبیل افزود: حسین بغلانی مدافع میانی تیم به علت سه اخطاره بودن از حضور در این بازی محروم است.

گفتنی است به تازگی و در پی دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و پیکان تهران، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تیم صنعت نفت را به علت فحاشی به داوران و سایر مسئولین فدراسیون و رفتار زننده نیمکت نشینان ، به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

همچنین حسن حوری دروازه بان تیم به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی و سه جلسه محرومیت از همراهی تیم ،غلامحسین امین فر سرپرست تیم به توبیخ کتبی و پرداخت مبلغ 5 میلیون ریال جریمه نقدی و بهزاد معظمی گودرزی مدیر رسانه ای تیم به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

با اعلام کمیته انضباطی، در صورت تکرار تخلفات، تماشاگران نفت از حضور در مسابقات بعدی خانگی محروم خواهند شد.

صنعت نفت آبادان هم اکنون با 21 امتیاز در مکان هفتم جدول قرار دارد.

نوشتن دیدگاه