پایان حصارکشی منطقه آزاد اروند تا پایان امسال

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: موضوع حصارکشی اطراف محدوده منطقه آزاد اروند تا پایان سال جاری به اتمام می‌رسد. اسماعیل زمانی با بیان اینکه موضوع حصار کشی اطراف محدوده منطقه آزاد اروند تا پایان سال جاری به اتمام می‌رسد، اظهار کرد: با انجام اینکار گمرکات بر پنج جاده ورودی و خروجی تعیین شده در شهرهای آبادان و خرمشهر مستقر می‌شوند.

وی از جاده‌های آبادان ـ اهواز، آبادان ـ ماهشهر، آبادان ـ اروندکنار، خرمشهر ـ اهواز و جاده امام صادق (ع) (جاده قدیم خرمشهر به اهواز) به عنوان پنج جاده مذکور نام برد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند تصریح کرد: با اتمام کار حصارکشی و آغاز جدی‌تر فعالیت‌ها در قالب تعاریف مناطق آزاد مردم شهرهای آبادان و خرمشهر بیشتر از قبل می‌توانند از مزیت‌های این منطقه برخوردار شوند.

زمانی اضافه کرد: در زمان حاضر مشاوری را برای طراحی «طرح جامع منطقه آزاد اروند» به کار گرفته‌ایم تا بر اساس آن بتوانیم امکانات و ظرفیت‌های مطابق با سایر مناطق آزاد و بنا بر استانداردهای روز را برای پاسخگویی به نیازهای مردمی فراهم کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کار توزیع «کارت شهروند اروند» در دفاتر پستی شهرهای آبادان و خرمشهر از شهروندان این دو شهر خواست تا نسبت به دریافت این کارت‌ها اقدام کنند.

به گفته زمانی، با دریافت این کارت‌ها شهروندان آبادانی و خرمشهری می‌توانند از مزیت‌هایی که برای منطقه آزاد در نظر گرفته شده همچون تخفیف در خرید کالا و مراجعه به بیمارستان‌ها و غیره بهره لازم را برند.

نوشتن دیدگاه