سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان: در آبادان به هیچ تیمی باج نمی‌دهیم

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: به هیچ تیمی اجازه نخواهیم داد در آبادان برنده از میدان خارج شود و سعی داریم در همه بازی‌ها دست پر از زمین خارج شویم.

هماد سامری پس از دیدار تیمش در مقابل شیمیدر تهران که منجر به پیروزی و صدرنشینی نماینده آبادان بود در جمع خبرنگاران حاضر شد و در خصوص این دیدار اظهار کرد: این مسابقه از سوی هر دو تیم زیبا و تماشاگر پسند برگزار شد و ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که تمام بازی‌های خانگی خود را با برد پشت سر بگذاریم.

وی در ادامه گفت: به هیچ تیمی اجازه نخواهیم داد در آبادان برنده از میدان خارج شود و سعی داریم در همه بازی‌ها دست پر خارج شویم.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان تصریح کرد: تیم شیمیدر تیم جوان و بسیار خوب و پر مهره‌ایست و ما بسیار روی نقاط قوت این تیم کار کرده بودیم که توانستیم در بحث ریباند‌ها که نقظه قوت تیم حریف بود موفق ظاهر شویم.

 

سرمربی تیم پالایش نفت آبادان تصریح کرد: در تمام بازی بالا‌تر از تیم حریف بودیم و در تمام بازی میدان را اداره کردیم و باعث شد تا پیروز این دیدار باشیم.

سامری در خصوص شرایط خوب آمادگی و هماهنگی این تیم در این دیدار عنوان کرد: طبیعی ست که هر چه به جلو‌تر می‌رویم بهتر و هماهنگ‌تر کار می‌کنیم و مسلما روند کاری ما بهتر خواهد شد و این در حالی‌است که ما در هفته تنها یک روز فرصت تمرین داریم.

مجبوریم مسابقه به مسابقه ایرادهای خود را بگیریم و تیم را به شرایط مناسب برسانیم، اینکه در طول هفته درگیر دو بازی هستیم فرصت تمرین بیشتر را از تیم ما گرفته‌است.

در خصوص دیدار هفته آینده این تیم در تبریز ابراز کرد: فردا تمرین نخواهیم داشت و عازم بریز هستیم تا آخرین دیدار دور رفت را به انجام برسانیم و امیدوارم بتوانیم در یک یا دو روز آینده تمرین و ریکاوری لازم را انجام دهیم و بازیکنان را آماده مسابقه سنگین تبریز کنیم.

تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در هفته هشتم لیگ بر‌تر بسکتبال کشور موفق شد شیمیدر تهران را با نتیجه 76 بر 66 از پیش روی بردارد.

نوشتن دیدگاه