امام جمعه آبادان: استحقاق آبادان و خرمشهر بیشتر از امکانات فعلی و وضعیت کنونی است

امام جمعه آبادان گفت: شهرهای آبادان و خرمشهر استحقاق برخورداری از امکانات بیشتر و وضعیت مطلوب‌تر کنونی را دارا هستند.

حجت الاسلام علی ابراهیمی‌پور ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید فرودگاه آیت الله جمی آبادان در محل سرسرای اجتماعات هتل کاروانسرا اظهار داشت: بدون در نظر گرفتن سابقه این دو شهر تنها در هشت سال دوران دفاع مقدس، مردم سرمایه‌های معنوی زیادی اعم از ایثار، انفاق و گذشت را در وجود خود پرورش دادند که هنوز هم آثار آن در میان مردم باقی است.

ابراهیمی‌پور با اشاره به در پیش بودن ایام اربعین حسینی و قدردانی از تلاش شبانه روزی و بی‌وقفه تمامی مدیران به خصوص منطقه آزاد اروند برای تسهیل در امور زائران اظهار کرد: گاهی تصاویری از شبکه‌های مختلف خبری از روند امور مرتبط با زائران انعکاس داده می‌شود که هیچ ارتباطی با این منطقه ندارد و نیاز است که اگر مطلبی را به نام منطقه آزاد اروند و یا شهرهای آبادان و خرمشهر می‌خواهند انعکاس دهند کمال دقت و صحت را رعایت کنند.

 

وی با ارزشمند خواندن این حرکت عظیم مردمی، روان سازی امور زائران را ثمرهٔ تلاش مدیران منطقه و شهرستانهای معین در خدمات رسانی به زائران نام برد.

وی تصریح کرد: با گسترده‌تر شدن حوزه زیرپوشش منطقه آزاد اروند، تلاش مدیران این سازمان که از بومیان منطقه و دردآشنای مردم هستند در جهت عمران و آبادانی شهرهای آبادان و خرمشهر شتاب بیشتری به خود گرفت.

امام جمعه آبادان تلاش مدیران منطقه آزاد اروند در بازگرداندن جایگاه فرودگاه آبادان به پیش از جنگ تحمیلی را ستودنی خواند و یادآور شد: در آبادان نیروهای خدومی برای تبدیل این شهر به یک خاستگاه و جایگاه متعالی در حال کار و فعالیتند که از همه آنان قدردانی می‌شود.

ابراهیمی‌پور گفت: در زمان حاضر امنیت هوایی کشورمان به دلیل وجود نیروهای ارزشی در جایگاه خوبی قرار دارد.

نوشتن دیدگاه