آئین تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید فرودگاه آبادان برگزار شد

آئین تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید فرودگاه آیت‌الله جمی آبادان با حضور جمعی از مسئولان کشوری و محلی برگزار شد.

ظهر امروز با حضور برخی از مسئولان شرکت فرودگاه‌های کشور، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی، آئین تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید فرودگاه آیت‌الله جمی آبادان در محل سرسرای اجتماعات هتل کاروانسرا برگزار شد.

در این آئین ضمن قدردانی از تلاش‌های «محمدرضا رضایی» مدیر قبلی فرودگاه آیت‌الله جمی آبادان، «غلامرضا دهقانی‌زاده» به عنوان مدیر جدید فرودگاه آبادان به مدت دو سال منصوب شد.

 

مدیر قبلی فرودگاه آیت‌الله جمی آبادان با بیان اینکه توسعه و رونق فعالیت‌های فرودگاه آبادان مرهون تلاش‌های تمام کارکنان این واحد است، اظهار کرد: فرودگاه آیت‌الله جمی آبادان در میان سایر فرودگاه‌های کشور جایگاه نهم را به خود اختصاص داده است.

محمدرضا رضایی همچنین از ارتقای جایگاه فرودگاه آبادان در زمینه عملکرد پروازی از رتبه 17 به رتبه نهم و رشد پروازهای هفتگی از 50 پرواز رفت و برگشت به 120 پرواز رفت و برگشت و رشد 216 درصدی جابجایی مسافر و 169 درصدی جابه‌جایی بار در امسال به عنوان دیگر فعالیت‌های صورت گرفته در فرودگاه آبادان عنوان کرد.

وی از بهبود وضعیت سیستم‌های کمک ناوبری با حمایت مالی منطقه آزاد اروند به عنوان دیگر اقدامات انجام شده در این فرودگاه نام برد.

 

مدیر جدید فرودگاه آیت‌الله جمی آبادان نیز در این آئین از صنعت حمل و نقل به عنوان پایه و اساس رشد و توسعه هر منطقه‌ای نام برد و گفت: در میان انواع صنعت حمل و نقل (ریلی، دریایی، جاده‌ای و هوایی) جایگاه جمل و نقل هوایی از اهمیت خاصی برخوردار است.

غلامرضا دهقانی‌زاده افزود: سرعت و رفاه و آسایش بیشتر در این صنعت سبب توجه همگان به این صنعت حمل و نقل جلب کرده است.

این مسئول اضافه کرد: صنعت هوایی به رغم گران‌تر بودن نسبت به سایر صنایع حمل و نقل اما جایگاه ویژه‌ای در منطقه داشته و دارد.

دهقانی‌زاده با اشاره به وضعیت خوب فرودگاه آبادان به لحاظ رشد فعالیت‌ها، آن را مرهون تلاش مدیران سابق دانست و ابراز امیدواری کرد تا این روند با همکاری و حمایت کارکنان و سازمان منطقه آزاد اروند همچون گذشته ادامه یابد.

پس از این محمدرضا رضایی مدیر قبلی فرودگاه آیت‌الله جمی آبادان به عنوان مدیرکل فرودگاه‌های استان خوزستان منصوب و فعالیت خود را به آنجا می‌رساند.

فعالیت در اداره کل ارتباطات و ناوبری و تصدی معاونت در فرودگاه‌های کیش و خرم آباد در کارنامه غلامرضا دهقانی‌زاده به چشم می‌خورد.

نوشتن دیدگاه