سرپرست تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان: برخی درصدد خدشه‌دار کردن بسکتبال هستند

سرپرست تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: اگر هواداران استقبال خوبی از دیدار فردا داشته باشند، شیمیدُر هم در آبادان مقابل نفت زانو می‌زند.

محسن داوری در خصوص دیدار حساس نفت آبادان و شیمیدُر تهران در چارچوب هفته هشتم لیگ بر‌تر بسکتبال کشور، اظهار کرد: این دیدار همزمان شده با دیدار فوتبال صنعت نفت آبادان و مس کرمان و از همین حیث علاقمندان برای حضور در سالن و یا ورزشگاه فوتبال دچار چالش شده‌اند.

وی ادامه داد: در هر صورت امیدوارم سالن در بازی فردا مملو از تماشاگر باشد تا با حمایت همه جانبه هواداران تیم شیمیدُر را به زانو در آوریم.

سرپرست تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در خصوص اتفاقات و حواشی رخ داده در دیدار مقابل شهرداری در گرگان، تصریح کرد: سرپرست تیم گرگانی نیز هرگونه بی‌انضباطی از سوی تیم نفت آبادان و شخص من را تکذیب کرده و آنچه که به سمع فدراسیون رسیده، کذب است.

 

داوری افزود: گرگان واقعا پایتخت بسکتبال است و این دیدار همه شرایط لازم را برای برگزاری یک جدال جذاب داشت، گرگان از هواداران پرشوری بهره می‌برد و طبیعتا هر دیداری در این سالن از حواشی نیز برخوردار است که این خود نیز از جذابیت‌های بسکتبال است.

وی عنوان کرد: برخی درصدد خدشه‌دار کردن چهره بسکتبال هستند، در صورتی که اگر بخواهیم منصفانه به این موضوع نگاه کنیم، مسائل زیادی از جمله پرتاب سنگ توسط تماشاگران و حضور آنان در زمین باعث بر هم زدن آرامش ما شد.

داوری تاکید کرد: اگر این حواشی رخ نمی‌داد قطعا در گرگان میزبان خود را از پیش روی برداشته بودیم.

سرپرست تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در خصوص مشکلات انضباطی دو ملی پوش این تیم اشاره کرد: مطمئنا باشگاه در این خصوص تصمیمات لازم را گرفته و از ادامه هر گونه بحث جلوگیری کرده است، آتشی و حسن‌زاده دو بازیکن برجسته ما هستند و پس از صحبت‌هایی که با آنها شد، مشکلات ناچیز به وجود آمده رفع شد و مشاهده کردیم که در گرگان چه بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند.

داوری در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم بازی فردا مقابل شیمیدُر از شور و حال خوبی برخوردار باشد و تماشاگران با حضور خود بر جذابیت‌های دیدار دو تیم صدرنشین لیگ بر‌تر بسکتبال کشور بیافزایند.

نوشتن دیدگاه