تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان 2 ثانیه کم آورد!

تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در دیداری مهیج و پر حاشیه در ثانیه های پایانی بازی را به میزبانش شهرداری گرگان واگذار کرد تا از صدر جدول دور شود.

از هفته هفتم رقابتهای لیگ برتر بسکتبال تیمهای شهرداری گرگان و پالایش نفت آبادان در سالن امام خمینی (ره) و با حضور سه هزار تماشاگر به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی تیم میزبان با نتیجه ۸۲ ـ ۸۰ به پایان رسید.

شهرداری، کوارترهای نخست، دوم و چهارم را به ترتیب با امتیازهای ۲۴ ـ ۲۲، ۱۷ ـ ۱۴ و ۲۵ ـ ۱۹ واگذار کرد اما در کوارتر سوم با نتیجه ۲۷ ـ ۱۴ حریفش را شکست داد.

شایان ذکر است که این بازی در دقایق پایانی بسیار نفسگیر دنبال می شد.

پرتاب سه امتیازی یووانویچ بازیکن بوسنیایی نفت در فاصله ۸۲ ثانیه مانده به پایان بازی اختلاف را به یک امتیاز کاهش داد و تابلو امتیازات نتیجه 80 ـ 79 به سود میهمان را نشان می داد.

در حالی که آبادانیها خود را برنده بازی تلقی می کردند، در فاصله تنها دو ثانیه مانده به پایان، پرتاب راه دور رایان ریچاردز سه امتیاز دیگر به حساب شهرداری واریز کرد تا آبادانیها با دست خالی به خانه برگردند.

پالایش نفت آبادان با این شکست 12 امتیازی شد و به دلیل معدل کمتر نسبت به دیگر مدعیان به رتبه چهارم سقوط کرد.

پتروشیمی بندر امام دیگر نماینده نفتیها دراین رقابتها این هفته میزبان شهرداری اراک بود که در دیداری مهیج و نفسگیر با نتیجه نزدیک 78 ـ 77 به برتری رسید.

شاگردان مهران شاهین طبع با این پیروزی 12 امتیازی شدند و کماکان در رتبه سوم جدول باقی ماندند.

نوشتن دیدگاه