زمانی: ارسال سکه‌ها به «برنامه پایش» خودسرانه بود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند با اعلام اینکه ارسال سکه و این‌گونه اقدامات جزو سیاست‌های هیئت مدیره این سازمان نیست، گفت: با عامل ارسال سکه‌ها برخورد جدی می‌شود.

اسماعیل زمانی با اعلام این خبر اظهار کرد: سیاست جدی هیئت مدیره منطقه آزاد اروند همواره ارتباط جدی با رسانه‌ها و افکار عمومی است و در این خصوص از هیچ تلاشی فروگذار نکرده‌ایم.

وی با انتقاد از اتفاق صورت گرفته در برنامه پایش و بحث ارسال سکه‌ها به تهیه کننده این برنامه خاطرنشان کرد: این اقدام بدون هماهنگی با هیئت مدیره صورت گرفته و شائبات خوبی به همراه نداشته است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند تصریح کرد: اگر چه معمولا مرسوم است به پاس همراهی و حضور صاحبان رسانه‌ها در مراسم‌ها و یا بازدید از مجموعه‌ها هدایایی به رسم یادبود داده شود، اما بحث ارسال هدایا برای تهیه کننده پایش بسیار بزرگ شد و رسانه‌ها در انعکاس این خبر طوری عمل کردند که گویی مدیران مناطق آزاد اروند و یا شخص آقای ترکان در جریان این رویداد بوده‌اند.

این مسئول افزود: قطعا این اقدام بدون هماهنگی صورت گرفته و اساسا اینگونه کار‌ها نادرست و غلط است.

زمانی از برخورد جدی هیئت مدیره منطقه آزاد اروند با عاملان ارسال این سکه‌ها خبر داد و گفت: از رسانه‌ها انتظار داریم در انعکاس این‌گونه اخبار همه زوایا و انصاف را در نظر بگیرند.

وی گفت: انتظار این بود که تهیه کننده برنامه پایش با نشان دادن حسن نیت خود از اقدام به انتشار تصویر و خبر این موضوع خودداری می‌شد تا تمام مجموعه منطقه آزاد مورد اتهام و هجمه قرار نگیرند.

 

مدیر روابط عمومی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی نیز در گفت و گو با رسانه ها، گفته بود: در موضوع اهدای سکه به تهیه کننده برنامه تلویزیونی 'پایش'، برخی رسانه ها موضوع را وارونه جلوه داده و اهداء این سکه ها را به شخص آقای ترکان نسبت دادند.

درنا کسرایی در خصوص اتفاقات برنامه پایش ضمن ابراز تاسف از این اقدام و پیگیری همه جانبه در راستای رفع برداشت های پیش آمده گفت: جایگاه و شخصیت آقای ترکان مشخص است و نسبت دادن اهدای سکه ها به شخص ایشان تکذیب می شود.

وی اضافه کرد: هیچ هدیه ای برای هیچ فردی از جانب آقای ترکان یا روابط عمومی شورای عالی مناطق آزاد کشور قبل یا بعد از برنامه پایش ارسال نشده و برای هیچ برنامه دیگری نخواهد شد.

کسرایی تاکید کرد: شایسته این بود که دست اندرکاران این برنامه، بسته دریافتی را به همان کسانی که به ایشان داده بودند مسترد نمایند تا سوء برداشتی متوجه ایشان و دیگران نشود.

نوشتن دیدگاه