سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان: سطح تیم‌ها در لیگ برتر به هم نزدیک است

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: لیگ برتر امسال به این شکل نیست که بتوان هر تیمی را با تفاضل گل زیاد از پیش روی برداشت، چرا که سطح تیم‌ها بسیار به هم نزدیک است.

هماد سامری عصر امروز پس از پیروزی تیمش در برابر نیروی زمینی تهران در چارچوب هفته ششم لیگ برتر بسکتبال کشور، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پس از بازی با پتروشیمی به هیچ عنوان روند خوبی نداشتیم و این روند بر این بازی نیز تأثیر گذاشت.

وی ادامه داد: بازیکنان فکر کردند که پس از بازی با پتروشیمی لیگ تمام شده، در حالی که به این شکل نیست و لیگ تازه آغاز شده است.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان تصریح کرد: خیلی تلاش کردیم که این موضوع را به لحاظ روانی بر روی بازیکنان کار کنیم اما در این امر موفق نبودیم.

سامری افزود: در دو بازی اخیر نتیجه بازی را از آن خود کردیم اما به هیچ عنوان از عملکرد بازیکنانم راضی نبودم، امیدوارم که هر چه سریع‌تر برگردیم به همان روندی که در پیش گرفته بودیم.

وی در خصوص اینکه بازیکنان این تیم حریف را دست کم گرفته بودند اشاره کرد: ما در ایران بازی می‌کنیم و همه بازیکنان ایران احساسی بازی می‌کنند، همیشه این مشکلات در تیم‌های ایرانی وجود دارد و در حال حاضر نیز این مشکل گریبان تیم ما را گرفته است.

 

سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان تاکید کرد: با اینکه رتبه خوبی را در جدول داریم و نتایج خوبی را در بازی‌های اخیر کسب کرده‌ایم، اما از روند تیمی خود راضی نیستم.

سامری عنوان کرد: این قول را می‌دهم که کادر فنی تیم تاتش کند تا هر چه سریع‌تر آن روند شایسته تیم پالایش نفت آبادان را در پیش گرفته شود.

وی اضافه کرد: تیم نیروی زمینی با تیمی که در بازی‌های اول بود زمین تا آسمان تفاوت داشت، هفته پیش نیز موفق شده بود تیم خوب شهرداری گرگان را از پیش روی بردارد.

مربی لیگ برتری بسکتبال کشور یادآور شد: این بردی را که امروز کسب کردیم نیز نتیجه بدی نبوده و این پیروزی در مقابل تیم خوبی کسب شد، اما تغییراتی که نیروی زمینی داشته، باعث شده این تیم فوق‌العاده خوب و جنگنده در این دیدار عمل کند.

سامری با اشاره به متحول شدن تیم نیروی زمینی تهران، گفت: مطمئن باشید تیم نیروی زمینی از بازی‌های آینده نتایج بهتری را کسب می‌کند و بازی‌های زیبایی را از این تیم شاهد خواهیم بود، ضمن اینکه لیگ برتر امسال به این شکل نیست که بتوان هر تیمی را با تفاضل گل زیاد از پیش روی برداشت، چرا که سطح تیم‌ها بسیار به هم نزدیک است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نتیجه هیچ بازی پیش بینی نشده و نمی‌توان نتیجه آن دیدار را پیش بینی کرد و همه بازی‌ها و همه تیم‌ها نزدیک به هم بازی می‌کنند.

تیم پالایش نفت آبادان موفق شد در چارچوب هفته ششم لیگ برتر بسکتبال کشور، نیروی زمینی تهران را در خانه با نتیجه 68 بر 62 از پیش روی بردارد.

نوشتن دیدگاه