فعالیت‌های مرکز پژوهش‌های شورای شهر آبادان متوقف می‌شود

رئیس شورای اسلامی شهرآبادان گفت: ازآنجایی‌که برخی از اعضای شورا به فعالیت‌های این مرکز معترض بودند برای جلوگیری از مشکلات فعالیت‌های مرکز مطالعات شورای شهر آبادان تا بعد از انتخابات متوقف می‌شود.

فیاض موسوی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر آبادان که امروز در سالن جلسات ساختمان این شورا برگزار شد، اظهار داشت: پیش‌تر با تصویب رأی شورا، طرح ایجاد مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی شورای شهر آبادان تصویب شد و به مرحله اجرا درآمد.

وی افزود: هدف از ایجاد این مرکز انجام کارهای مطالعاتی و پژوهش‌های زیرساختی برای کمک پیشروی طرح‌های شهرداری و بهینه‌سازی فعالیت‌های عمرانی در شهرستان آبادان بوده است.

رئیس شورای اسلامی شهر آبادان بابیان اینکه برخی از اعضا به فعالیت‌های این مرکز اعتراض داشتند، عنوان کرد: برخی از اعضای شورای شهر معتقدند که فعالیت‌های این مرکز خروجی نداشته و منتهی به نتیجه خاصی نشده است.

 

موسوی با اشاره به برگزاری جلسه امروز شورا و ارائه عملکرد رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی شورای اسلامی شهر آبادان، اظهار کرد: توضیحات رئیس این مرکز اعضای شورا که معترض بودند را قانع نکرد.

وی گفت: همچنین موضوع حمایت از برخی کاندیدای خاص در انتخابات در این مرکز توسط برخی اعضای شورا شهر آبادان مطرح شد.

رئیس شورای اسلامی شهرآبادان اعلام کرد: در انتها برای جلوگیری از این مشکلات و مسائل مطرح‌شده، فعالیت مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای اسلامی شهر آبادان تا پس‌از انتخابات متوقف می‌شود.

موسوی بیان کرد: پس‌ از آن نیز جلسه‌ای با حضور اعضای شورا و شهردار گرفته می‌شود و درباره سیاست‌ها، نحوه فعالیت و دیگر جزئیات آن گفت‌وگو می‌کنیم.

وی بابیان اینکه پس از حصول نتیجه مجدداً فعالیت این مرکز آغاز می‌شود، عنوان کرد: فعالیت‌های این مرکز باید مؤثر بوده و به پیشرفت در زمینه‌های تعریف‌شده کمک کند.

نوشتن دیدگاه