نفت آبادان در مصاف قعر جدولی‌ها

در هفته پانزدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور، نفت آبادان به مصاف تیم قعر جدول می‌رود.

هفته پانزدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور فردا در شهرهای مختلف پیگیری می‌شود. در همین چارچوب نفت آبادان در همدان میهمان پاس انتهای جدولی است اما مشخص نیست که این تیم بتواند از سرمای همدان امتیازی را به ارمغان آورد.

این در حالی‌ست که آبادانی‌ها در یزد هم مقابل تیم انتهای جدولی فولاد یزد مغلوب شده‌اند، آن هم در صورتی که این تیم بحران‌زده یزدی چند روز پیش از آن مسابقه، تمرینی را برگزار نکرده بود.

حال مشخص نیست نفتی‌ها که در خانه هم یک در میان بازی‌های خود را با برد پشت سر می‌گذارند، از میدان سهل اما سرد همدان چه ارمغانی را به‌دست خواهند آورد.

آبادانی‌ها که در بازی گذشته خود مقابل صدرنشین مسابقات در آبادان نمایش خیره‌کننده‌ای در غیاب شش بازیکن خود داشتند، آیا می‌توانند بازی زیبای هفته گذشته خود را این بار در همدان به اجرا بگذارند و میزبان خود را مغلوب به رختکن بفرستند یا خیر.

شاگردان «کارلوس مانوئل» پرتغالی فرصت چندانی را در اختیار ندارند تا خود را به بالای جدول برسانند، همچنین زردپوشان آبادانی هر امتیازی را که از دست می‌دهند، تیم‌های رقیب نیز خود را از این تیم بیشتر جدا کرده و به صدر جدول می‌رسانند و دسترسی نفتی‌ها به صدر جدول سخت‌تر می‌شود.

باید دید که ساق پای نفتی‌ها توان کسب برد در این دیدار را خواهد داشت، یا اینکه گمانه‌زنی‌ها در خصوص صعود و یا عدم صعود به لیگ برتر برای نماینده آبادان همچنان ادامه‌دار است.

صنعت نفت آبادان در این هفته به همدان سفر می‌کند تا عصر دوشنبه از ساعت 14 و 30 در ورزشگاه قدس این شهر به مصاف پاس برود،

نفتی‌ها تا کنون از 14 مسابقه خود صاحب 20 امتیاز شده‌اند و در جایگاه هفتم جدول رده بندی مسابقات قرار دارند.

قضاوت این دیدار بر عهده حمید حاج ملک خواهد بود و آقایان محمد بوالحسنی و رحیم حاجیلو وی را در امر داوری این دیدار یاری می‌کنند.

نوشتن دیدگاه