اجرای ورزش صبحگاهی و پاک‌سازی محیط‌ زیست توسط ورزشکاران آبادانی

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان، از اجرای مراسم ورزش صبحگاهی و پاک‌سازی محیط‌ زیست توسط ورزشکاران آبادانی خبر داد.

پیمان ادیبی از برگزاری نخستین مراسم پاک‌سازی محیط‌ زیست و ورزش صبحگاهی ورزشکاران در آبادان خبر داد و اظهار کرد: این مراسم با حضور جمعی از ورزشکاران شهر آبادان و خانواده‌های ایشان در پارک معلم آبادان برگزار شد.

وی ادامه داد: در این برنامه ورزشکاران آبادانی ابتدا به پاک‌سازی محیط‌‌‌ زیست در پارک معلم آبادان روی آوردند و سپس همراه با خانواده‌های خود به ورزش و نرمش صبحگاهی پرداختند.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان تصریح کرد: هیئت‌های رزمی آبادان پایه‌گذار این مراسم بوده‌اند و محل ورزش صبحگاهی و پاک‌سازی محیط‌ زیست در هفته‌های آینده را متعاقباً اعلام خواهند کرد.

 

ادیبی عنوان کرد: قصد داریم در هر هفته یک پارک را توسط ورزشکاران و ورزش‌دوستان و خانواده‌های آنان پاک‌سازی کرده و پس از آن به ورزش صبحگاهی بپردازیم.

این مسئول تاکید کرد: این برنامه رأس ساعت هشت صبح هر هفته در محلی که متعاقباً اعلام شد برگزار می‌شود و علاقمندان می‌توانند در تماس با اداره ورزش آبادان در هر هفته، از محل برگزاری این مراسم مطلع شوند.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان همچنین از برگزاری اختتامیه نخستین نمایشگاه عکس ورزشی (با موضوع جشنواره مهر اروند) خبر داد و یادآور شد: مراسم اختتامیه نمایشگاه عکس ورزشی با موضوعیت جشنواره فرهنگی ورزشی مهر اروند با حضور جمعی از مسئولان، ورزشکاران، هنرمندان و علاقمندان به ورزش در موزه آبادان برگزار شد.

ادیبی افزود: در این مراسم از نفرات برتر تقدیر به عمل آمد و از کتاب دومین جشنواره فرهنگی ورزشی مهر اروند نیز رونمایی شد.

وی خاطرنشان کرد: در پایان این مراسم سه تن از عکاسان این نمایشگاه حائز رتبه برتر شدند و به آنها لوح تقدیر و جوایزی اهدا شد و سه تن دیگر نیز شایسته تقدیر شناخته شدند.

نوشتن دیدگاه