منطقه آزاد اروند، میزبان دومین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان شد

دومین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان به میزبانی منطقه آزاد اروند، 26 و 27 آذر ماه امسال در خرمشهر برگزار می شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خرمشهر گفت: این رقابت ها در سالن خلیج فارس خرمشهر برگزار می شود.

امین صابری با بیان اینکه پیگیری های برگزاری این رقابت ها و ارسال دعوتنماه تیم ها از سوی فدراسیون کشتی در حال انجام است، گفت: خرمشهر و منطقه آزاد اروند به عنوان میزبان این رقابت ها با فدراسیون همکاری می کند.

وی با بیان اقدامات و برنامه های اداره ورزش و جوانان شهرستان خرمشهر برای برگزاری مطلوب این رقابت ها، اضافه کرد: سالن محل برگزاری این رقابت ها دارای نواقصی است و از سوی سازمان منطقه آزاد اروند در حال تجهیز است.

صابری تصریح کرد: مراحل اجرایی برگزاری این رقابت ها نظیر تشکیل کمیته های برگزاری رقابت نظیر اسکان، تغذیه، اطلاع رسانی، روابط عمومی، امنیت و دیگر کمیته ها در حال انجام است و نشست های هماهنگی نیز به زودی برگزار می شود.

آبادان، سال گذشته میزبان نخستین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان با حضور 13 تیم خارجی و چهار تیم داخلی بود.

در این رقابت ها تیم هایی از روسیه، ترکیه، جمهوری آذربایجان، کوبا، بلاروس، مجارستان، قرقیزستان، اوکراین، چین، ارمنستان و سوریه و چهار تیم داخلی مرکز جراحی پاستور اندیمشک، صبای قم، شهدای هفتم تیر تهران و یک تیم بومی از استان خوزستان حضور داشتند.

همچنین، رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان نیز، پنجم و ششم آذر ماه امسال در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می شود.

نوشتن دیدگاه