سرپرست تیم فوتبال نفت آبادان: داور 3 اشتباه مسلم انجام داد

سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: پس از بررسی عملکرد داور توسط ناظران بازی، مشخص شد که داور دیدار نفت مقابل پیکان سه اشتباه مسلم داشته است.

غلامحسین امینی‌فر در خصوص اتفاقات روز گذشته در دیدار نفت آبادان و پیکان تهران در چارچوب هفته چهاردهم لیگ دسته اول فوتبال کشور، اظهار کرد: پس از اینکه ما دو بر صفر پیش افتادیم تیم پیکان یکی از گل‌های خورده را در دقیقه 30 جبران کرد و در دقیقه 32 یک خطای آشکار در درون محوطه جریمه تیم میهمان اتفاق افتاد که از دید داور پنهان ماند.

وی ادامه داد: همچنین در دقیقه 90 داور این دیدار یک پنالتی را برای تیم پیکان گرفت که پس از بررسی فیلم بازی مشخص شد این یک تصمیم خنده‌دار بود و این حرکت به هیچ عنوان خطا نبوده است.

سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تصریح کرد: همچنین این داور در دقیقه 94 یک پنالتی 100درصد را به سود ما ندید و باعث شد تا نیمکت نشینان از جمله من از کوره در برویم و به داور شدیداً اعتراض کنیم.

 

امینی‌فر افزود: داور این دیدار نیز پس اعتراض ما، من را اخراج کرد و سوت پایان بازی را زد، پس از پایان دیدار نیز عده‌ای به سمت وی حمله‌ور شدند تا اعتراض خود را نشان دهند؛ من نیز از ایجاد تشنج و نزدیک شدن این افراد به داور جلوگیری کردم تا بار انضباطی برای تیم نفت آبادان نداشته باشد.

وی عنوان کرد: پس از این دیدار در جلسه‌ای به حضور ناظر فدراسیون و داوری و نماینده هیئت فوتبال به بررسی مشکلات پیش آمده و عملکرد داور پرداخته شد که مشخص شد دارو این دیدار سه اشتباه مسلم را به ضرر تیم نفت آبادان رقم زده و باعث شده تا نتوانیم این دیدار خانگی را با برد پشت سر بگذاریم.

سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خاطرنشان کرد: داور این دیدار دو پنالتی مسلم را به سود تیم ما نگرفت و یک پنالتی غیرمسلم را در دقیقه 90 برای پیکان به ارمغان آورد تا این دیدار با نتیجه تساوی به پایان برسد.

در دیدار دو تیم صنعت نفت آبادان و پیکان تهران، پس از اینکه داور مسابقه یک پنالتی را به سود تیم میهمان سوت زد و از گرفتن خطای درون محوطه جریمه پیکان به سود نفتی‌ها خودداری کرد، حواشی در میدان مسابقه رخ داد.

این دیدار در نهایت با نتیجه دو بر دو مساوی خاتمه یافت تا نفت آبادان در رده هفتم جدول رده‌بندی مسابقات جای بگیرد، این تیم در هفته آینده به همدان می‌رود تار مقابل پاس قرار گیرد.

نوشتن دیدگاه