ملی‌پوش تیم بسکتبال نفت آبادان: تماشاگران آبادانی عالی هستند

ملی‌پوش تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: تماشاگران آبادانی عالی هستند و امیدوارم از بازی‌های آینده شرایط سختی را برای تیم‌های میهمان به وجود آورند.

محمد حسن‌زاده در خصوص شهرآورد بسکتبال خوزستان در روز گذشته اظهار کرد: بازی بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم.

وی ادامه داد: ما بازیکنان بزرگی داریم و سعی کردیم بازی خود را به نمایش بگذاریم، نه حریف را دست‌کم گرفته و نه از نام پترو ترسیدیم و سعی کردیم، خودمان باشیم.

ملی‌پوش تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در خصوص هواداران این تیم تصریح کرد: تماشاگران آبادانی عالی هستند و امیدوارم از بازی‌های آینده تمام سالن را پر کنند و شرایط سختی را برای تیم‌های میهمان به وجود آورند.

حسن‌زاده همچنین عنوان کرد: تمام دلگرمی ما این هواداران هستند و امیدوارم، بتوانیم با کسب نتایج درخشان، خوشحالی را به آن‌ها هدیه کنیم.

وی با اشاره به بزرگی نام پتروشیمی بندر امام یادآور شد: پترو تیم خوبی‌ است و از کادر فنی بسیار خوبی بهره می‌برد، امیدوارم این تیم در آینده بتواند این نتایج را جبران کند.

بازیکن ملی‌پوش تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در پایان خاطرنشان کرد: بسیار به ادامه داشتن روند رو به رشد و پیروزی‌های‌مان خوش‌بین هستم و در آینده نتایج درخشانی از تیم نفت آبادان شاهد خواهیم بود.

نوشتن دیدگاه