فراخوان شرکت در همایش روز جهانی شهرسازی در منطقه آزاد اروند منتشر شد

همایش روز جهانی شهرسازی با محور هویت؛ پایداری و توسعه شهری با حضور استادان برتر دانشگاه و صاحبنظران این بخش در منطقه ازاد اروند برگزار می شود.

دبیر اجرایی همایش روز جهانی شهرسازی و کارشناس طرح های توسعه سازمان منطقه آزاد اروند در خصوص برنامه های این همایش، گفت:این همایش، روز دوشنبه 25 آبان ماه سال جاری با همکاری و کمک سازمان منطقه آزاد اروند در اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی خرمشهر برگزار می شود.

مرتضی ضامنی اضافه کرد: این همایش ویژه متخصصان حوزه شهرسازی، معماری، عمران و مدیریت شهری است و از صاحبنظران شرکت کننده در آن می توان به مصطفی بهزاد فر استاد دانشگاه علم و صنعت تهران، محمود گلابچی چهره ماندگار جمهوری اسلامی در مهندسی راه و ساختمان، صاحب کرسی معماری در یونسکو، کوروش لطفی استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز، عباس حاجی ابراهیمی استاد دانشگاه بین المللی چابهار و علی فرنام استاد دانشگاه هنر تهران اشاره کرد.

وی ادامه داد: شرکت در همایش برای عموم متخصصان و علاقه مندان رایگان بوده و ثبت نام از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان منطقه ازاد اروند به آدرس اینترنتی www.arvadfreezone.com صورت می پذیرد.

ضامنی افزود: شماره تلفن 06153267913 دبیرخانه این همایش نیز، پاسخگوی پرسش های علاقه مندان به شرکت در همایش است.

هشتم نوامبر سال ۱۹۴۹ از سوی پرفسور کارلوس ماریا دلاپائولرا استاد فقید دانشگاه بوینوس آیرس آرژانتین همزمان با افتتاح انستیتو مطالعات مسائل شهرسازی دانشگاه با عنوان روز جهانی شهرسازی (World Town Planning Day) ثبت شد.

وی هدف اصلی خود را از نامگذاری چنین روزی، پیشبرد و بالابردن علاقه به مباحث شهرسازی در میان عامه مردم و متخصصان در مقیاس های محلی، ملی و بین المللی عنوان کرد.

نوشتن دیدگاه