جدال بزرگان بسکتبال خوزستان در آبادان

در هفته چهارم لیگ حرفه‌ای بسکتبال کشور، دو تیم خوزستانی این رقابت‌ها در آبادان به مصاف هم خواهند رفت.

دو تیم خوزستانی و بالانشین بسکتبال کشور، عصر دوشنبه در حالی به مصاف هم خواهند رفت که هر دو از توان و قدرت بالایی برخوردارند و وضعیت نسبتاً مشابهی نسبت به هم دارند.

دو تیم پالایش نفت آبادان و پتروشیمی بندر امام، که در حال حاضر از صدرنشینان لیگ حرفه‌ای محسوب می‌شوند، در یک جدال سخت به مصاف هم خواهند رفت تا گوی سبقت را از یکدیگر بربایند.

در همین راستا، پالایش نفت آبادان با دارا بودن سه ملی پوش و دو بازیکن صرب، امیدهای فراوانی دارد تا بتواند هم استانی خود را در خانه از پیش رو بردارد و همچنان در صدر جدول، در مصاف با سایر رقیبان جولان دهد و قدرت خود را به رخ حریفان بکشد.

نماینده آبادان که از کادر فنی کاربلدی نیز بهره می‌برد، می‌تواند در تمام دقایق این دیدار با برنامه پیش رفته و به نتیجه دلخواه برسد.

 

همچنین سالن 17 شهریور آبادان بدون شک در این روز مملو از تماشاگر و علاقه‌مندان بسکتبال خواهد شد تا یک دیدار جذاب و تماشاگرپسند از دو تیم محبوب و قدرتمند رقابت‌های بسکتبال کشور به معرض نمایش گذاشته شود.

شاگردان «هماد سامری» نیز همچون بندرامامی‌ها پس از غافلگیری در هفته نخست، دو برد شیرین را کسب کرده‌اند و از حاشیه امنیت بالایی برخوردارند.

نماینده آبادان و بندر امام وضعیت مشابهی نسبت به یکدیگر دارند و همین امر باعث شده تا نتیجه این دیدار قابل پیش‌بینی نباشد.

از طرفی پالایش نفت آبادان نشان داده که می‌تواند در مصاف با بزرگان لیگ نمایش فوق‌العاده‌ای از خود به نمایش بگذارد، این موضوع می‌تواند دیدار فردا را جذاب‌تر از همیشه جلوه دهد.

در آن سوی میدان نیز پتروشیمی بندرامام حضور دارد که با وضعیتی مشابه نسبت به رقیب خود، قصد دارد خود را به صدر جدول برساند و برای رسیدن به این مهم کار سختی را در آبادان در پیش خواهد داشت.

شاگردان «مهران شاهین طبع» که حالا از قدرت نسبی بهره می‌برند و به مرز آمادگی رسیده‌اند، برای کسب سومین پیروزی متوالی خود قدم به شهرآورد بسکتبالی خوزستان خواهد گذاشت.

پترو نیز با سابقه‌ای درخشان حال از کادر فنی حرفه‌ای بهره می‌برد و می‌تواند حریف سرسختی برای نماینده آبادان در این روز باشد.

حضور دو نماینده قدرتمند بسکتبال در خوزستان، باعث پویایی این رشته در این استان شده و فارغ از هر نتیجه‌ای در این دیدار، باید به احترام بسکتبال استان خوزستان ایستاد.

هفته چهارم لیگ حرفه‌ای بسکتبال کشور، عصر دوشنبه 18 آبان ماه جاری پیگیری می‌شود و طی آن، پالایش نفت آبادان و پتروشیمی بندر امام در شهرآورد بسکتبالی خوزستان به مصاف هم خواهند رفت، هر دو نماینده خوزستان با دارا بودن پنج امتیاز از سه مسابقه خود با وضعیتی تقریباً مشابه پای به این میدان خواهند گذاشت.

نوشتن دیدگاه