رزمایش الی بیت‌المقدس 4 در آبادان آغاز شد

با ورود شش گردان از گردان‌های بیت‌المقدس رزمایش الی بیت‌المقدس چهار در محل بیمارستان صحرایی امام علی (ع) آغاز شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان صبح امروز در رزمایش الی بیت‌المقدس چهار با اشاره به اینکه این رزمایش هر ساله برگزار می‌شود، اظهار کرد: این رزمایش تحت نام شهید مدافع حرم «تقوی‌نیا» در محل بیمارستان صحرایی امام علی(ع) آبادان و به مدت دو روز برگزار می‌شود.

عادل عساکره افزود: رزمایش بیت‌المقدس چهار که امروز با ورود شش گردان از گردان‌های بیت‌المقدس آغاز شده، فردا با ورود گردان امام حسین (ع)، یک گردان از اروندکنار و یک گردان از چوئبده به کار خود ادامه می‌دهد.

وی از حفظ آمادگی، ارتقای توان نظامی و رزمی بسیجیان برای مقابله با تهدیدات دشمن به عنوان هدف اصلی برگزاری این رزمایش نام برد و گفت: این رزمایشی تاکتیکی و نظامی است که در راستای بالا بردن توان رزمی و تامین امنیت شهرستان در قالب اجرای تاکتیک‌های مختلف کوی و برزن و مقابله با اغتشاشات و دشمن فرضی انجام می‌شود.

عساکره تصریح کرد: در طول مدت برگزاری این رزمایش صبحگاه مشترک، کلاس‌های بصیرتی، توجیهی، تئوری همراه با اجرای تاکتیک‌های نظامی انجام می‌شود.

به گفته فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان، استفاده از تجارب رزمندگان هشت سال دفاع مقدس علاوه بر افزایش سطح روحی نیروهای بسیجی، توان رزمی و دفاعی آنان را نیز ارتقا می‌دهد.

نوشتن دیدگاه