آبادان؛ 14 و 15 آبان ماه میزبان رزمایش الی بیت المقدس 4

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان از برگزاری رزمایش الی بیت المقدس 4 با نام عنوان 'شهیدان مدافع حرم' و هدف حفظ آمادگی کامل بسیجیان، ارتقاء توان نظامی و رزمی آنان برای مقابله با تهدیدات دشمن خبر داد.

سرگرد عبدالحسن بعنونی نژاد در نشست خبری با رسانه ها گفت: رزمایش الی بیت المقدس 4 با حضور شش گردان رزمی و حضور بیش از دو هزار بسیجی گردان های الی بیت المقدس در منطقه عمومی بیمارستان صحرایی امام علی (ع) برگزار می شود.

وی اظهار داشت:در این رزمایش دو روزه چهار گردان از شهر آبادان، یک گردان از اروندکنار و یک گردان از چوئبده به همراه گردان امام حسین علیه السلام، روزهای چهاردهم و پانزدهم آبان ماه حضور دارند.

سرگرد بعنونی نژاد گفت:در طول دو روز برگزاری رزمایش، کلاس های بصیرتی، توجیهی، تئوری، صبحگاه مشترک، اجرای تاکتیک های نظامی باهدف دفاع از کوی و برزن و مقابله با اغتشاشات و دشمن فرضی برگزار می شود.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان اضافه کرد: این رزمایش همه ساله متناسب با نوع تهدیدهای منطقه ای و برای بالا بردن آمادگی نیروهای بسیجی طراحی و اجرا شده و تلاش می شود، با استفاده از تجارب رزمندگان دفاع مقدس علاوه بر افزایش روحیه نیروها، توان دفاعی آنان نیز افزایش یابد.

وی حفظ آمادگی بسیجیان در مقابله با دشمن را از دیگر اهداف برگزاری این رزمایش خواند.

نوشتن دیدگاه