نماینده بعثه مقام معظم رهبری با خانواده قاریان مهاجر الی الله در آبادان دیدار کرد

خوشنویس نماینده بعثه مقام معظم رهبری و جمعی از مسئولان استانی و محلی روز یکشنبه با خانواده های قاریان مهاجر الی الله در آبادان دیدار و گفت و گو کرده و از آنان دلجویی کردند.

در پی فاجعه منا و جان باختن سه عضو گروه تواشیح باقر العلوم آبادان در این فاجعه، خوشنویس نماینده بعثه مقام معظم رهبری، حجت الاسلام سید ابوالحسن حسن زاده امام جمعه موقت اهواز و مسئول بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت خوزستان و ناصر حویزاوی مدیرکل حج و زیارت استان همراه با جمعی از کارگزاران حج با خانواده های قاریان مهاجر الی الله در آبادان دیدار کردند.

خوشنویس نماینده بعثه مقام معظم رهبری در این دیدار با ابلاغ مراتب تسلیت بعثه مقام معظم رهبری به خانواده های امین باوی، فواد مشعلی و محمدسعید سعیدی زاده، از آنان دلجویی کرد.

سه عضو گروه تواشیح باقر العلوم آبادان که با کسب رتبه برتر کشوری در سال 93 و در پی برگزاری هجدهمین دوره مسابقات اذان، ابتهال و تواشیح سراسر کشور از سوی شورای عالی قرآن کریم به عنوان جایزه مبلغ دینی به سفر معنوی حج اعزام شده بودند، در فاجعه منا جان باختند.

امین باوی، فواد مشعلی و محمدسعید سعیدی زاده قاریان آبادانی جان باخته در این حادثه هستند.

عبدالستار شنیور نصاری، امین باوی، حسین بغلانی، محمدسعید سعیدی زاده، فواد مشعلی و حسن بیت غانم از جان باختگان آبادانی و اکبر قمری زاده جانباخته اهوازی این حادثه هستند.

پیکر عبدالستار شینور نصاری نیز به درخواست خانواده اش در مکه مکرمه خاکسپاری شد.

هنوز از پیکر دو جان باخته آبادانی این فاجعه فواد مشعلی و محمدسعید سعیدی زاده خبری در دست نیست.

نوشتن دیدگاه