سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان: باخت به دانشگاه آزاد طبیعی بود

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: در چهار هفته ابتدایی لیگ با قرعه بدی برخورد کردیم و هر چهار حریف ما دارای هماهنگی مناسبی هستند.

هماد سامری در خصوص دیدار هفته گذشته این تیم مقابل دانشگاه آزاد در تهران که منجر به باخت این تیم شد، اظهار کرد: بازی با دانشگاه با توجه به اینکه تمرین کافی و بازی تدارکاتی نداشتیم، برای ما نخستین بازی تدارکاتی محسوب می‌شد و طبیعی بود که تیمی که بیش از 80 جلسه تمرین داشته باشد برنده میدان باشد.

وی ادامه داد: ما پیش فصل را از دست دادیم و از جانب ناهماهنگی تیم اشتباهات زیادی را در بازی مرتکب شدیم چرا که بدون بازی تدارکاتی نتوانستیم ضعف‌های تیمی را برطرف کنیم و مجبور بودیم در کوران مسابقات برای ضعف‌های خود چاره بیندیشیم.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان تصریح کرد: دانشگاه آزاد نیز عنوان کرده بودند که بالغ بر 80 جلسه تمرین را پیش از این دیدار و آغاز مسابقات در کارنامه داشته‌اند و طبیعی‌ است که بازی بهتر و هماهنگ‌تری را نسبت به ما به نمایش بگذارند.

سامری عنوان کرد: چاره‌ای نداریم جر اینکه صبور باشیم و به تلاش خود ادامه دهیم، در ادامه کار، ضعف‌های تیمی را برطرف می‌سازیم و بازی به بازی بهتر خواهیم شد.

 

بیش از حد به حواشی دامن زده‌اند

وی در خصوص حواشی دیدار با دانشگاه آزاد اشاره کرد: مسئله خاصی در دیدار با دانشگاه آزاد رخ نداده و بیش از حد به آن دامن زده‌اند، حسن‌زاده و تیم نفت آبادان شناخته شده هستند و تنها چیزی که در کارنامه این دو نیست حاشیه است، «محمد حسن‌زاده» پس از دریافت اخطار پنجم کمی عصبانی شده بود که این موضوع دو دقیقه هم طول نکشید، اما رسانه‌ها بیش از اندازه به آن دامن زده بودند.

سامری تأکید کرد: و باز هم عدم هماهنگی در تیم ما باعث این موضوع بود که باید در این خصوص نیز کار شده و این معضلات برچیده شود.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در خصوص دیدار این تیم در آبادان و در چارچوب هفته دوم مقابل ثامن مشهد یادآور شد: ثامن هم برای دومین هفته پیاپی در خوزستان به میدان خواهد رفت، این تیم پس از بازی مقابل پترو در خوزستان مانده و مسلماً دارای هماهنگی بیشتری خواهد بود.

این مربی لیگ برتری بسکتبال کشور اظهار کرد: تیم ثامن نیز که بیش از دو ماه است با به خدمت گرفتن یک مربی و بازیکن خارجی تمرینات خود را آغاز کرده بود، مشاهده شد که بسیار هماهنگ و راحت پترو را از پیش روی برداشت و دست به کار بزرگی در ماهشهر زد.

وی خاطرنشان کرد: ثامن نیز از نخستین تیم‌هایی بوده که تمرینات خود را خیلی زود و خوب آغاز کرده است و دارای هماهنگی فوق‌العاده‌ای بین بازیکنان خود است، ما به قرعه بد و در چهار هفته ابتدایی لیگ به چهار تیمی برخورد کرده‌ که تمرینات خود را بسیار زود آغاز کرده‌اند و دارای هماهنگی مناسبی هستند.

سامری در پایان گفت: در مقابل نماینده مشهد بازی سختی را در پیش داریم ولی ما نیز میزبان این مسابقه هستیم و از امتیاز میزبانی خود نهایت بهره را خواهیم برد.

تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در چارچوب هفته دوم لیگ حرفه‌ای بسکتبال کشور عصر فردا دوشنبه در سالن 17 شهریور آبادان از ساعت 16 میزبان ثامن مشهد خواهد بود، آبادانی‌ها در هفته نخست پنجشنبه هفتم آبان در تهران به مصاف دانشگاه آزاد رفتند که در این دیدار با نتیجه 87 بر 54 مغلوب میزبان خود شدند.

نوشتن دیدگاه