فعالیت 8 اکیپ امدادرسانی برق در آبادان

رئیس اداره برق آبادان از فعالیت هشت اکیپ امدادرسانی این اداره در زمان بروز حوادث احتمالی برق در سطح شهر خبر داد.

اکبر ناصری از فعالیت هشت اکیپ امدادرسانی اداره برق این شهرستان در زمان بروز حوادث احتمالی برق خبر داد و اظهار کرد: این اکیپ‌ها در دو بخش غربی و شرقی شهر مستقر شده که به طور 24 ساعته به شهروندان خدمات امدادی ارائه می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه پیشتر موضوع شست‌وشوی مقرها به انجام رسیده است، افزود: این اقدام سبب کوتاه شدن زمان قطعی برق در هنگام بارندگی می‌شود به نحوی که در بارندگی امروز شاهد رفع قطعی برق در حداقل زمان ممکن بودیم.

رئیس اداره برق آبادان با بیان اینکه گرد و خاک تاثیر بسیار نامطلوبی را بر روی شبکه برق رسانی می‌گذارد، گفت: تعدد قطعی برق تنها در موارد غیر قابل پیش‌بینی و به خصوص در هنگام بروز پدیده گرد و غبار رخ می‌دهد.

ناصری در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: در زمان حاضر 13 ایستگاه فوق توزیع برق در آبادان داریم.

وی همچنین از وجود دو ایستگاه 400 کیلو ولت برق در شهرهای آبادان و خرمشهر خبر داد و تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، یک ایستگاه دیگر نیز در جاده قفاس (سمت یادمان شهید تندگویان) احداث می‌کنیم.

رئیس اداره برق آبادان با بیان اینکه این ایستگاه‌ها جزو ایستگاه‌های اصلی برق رسانی به شمار می‌روند افزود: در زمان حاضر دو ایستگاه فوق توزیع برای بالا بردن ظرفیت شبکه برق و تامین برق نقاط پراکنده در منطقه تانک فارم و هسته مرکزی راه‌اندازی شده است.

به گفته ناصری، از 80 نقطه فیدر در سطح شهر کار تامین برق مصرفی تمام مناطق شهری آبادان انجام می‌شود.

نوشتن دیدگاه