سرمربی تیم بسکبتال پالایش نفت آبادان: نه بهانه‌گیر هستیم نه کم‌کاری می‌کنیم

سرمربی تیم بسکبتال پالایش نفت آبادان گفت: با وجود نداشتن آمادگی کامل، نه بهانه می‌گیریم و نه اهل کم‌کاری هستیم.

هماد سامری اظهار کرد: متاسفانه به دلیل نداشتن سالن تمرین، زمان زیادی را در پیش فصل جدید از دست داده‌ و در مقابل دانشگاه آزاد آمادگی کامل را نداریم.

وی ادامه داد: تیم ما در مجموع چهار جلسه در کنار هم تمرین کرد و نتوانستیم کارهای بدنی و تاثیرگذار را آن‌طور که باید، به معرض اجرا بگذاریم.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان تصریح کرد: از طرفی به بدترین قرعه ممکن نیز بر خورده‌ایم، چهار تیمی که خیلی زود مجموعه خود را بسته‌ و دو ماه است در کنار هم تمرین می‌کنند به عنوان چهار حریف ابتدایی ما معرفی شده‌اند.

سامری اشاره کرد: البته این شرایط هرسال و در ابتدای هر فصلی وجود دارد و قصد بهانه‌گیری نداریم و در اندیشه کم‌کاری هم نیستیم.

وی در خصوص ایجاد تغییر و تحولات گسترده در ترکیب این تیم عنوان کرد: بازیکنان بزرگ و زحمتکشی را از دست دادیم که در فصل گذشته کمک شایانی به ما کرده و باعث شدند آن نتایج خوب رقم بخورد، اما بازیکنانی که در فصل جاری نیز به خدمت گرفته شده از کیفیت بالایی برخوردارند و ترکیب مناسبی را برای فصل جدید در اختیار داریم.

 

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان افزود: با اینکه بسیار دیر تمرینات خود را آغاز کردیم اما بازیکنانی که به تیم نفت آبادان پیوسته‌ نیز بازیکنان بزرگ و خوبی هستند که می‌توانند به خوبی با یکدیگر هماهنگ شوند.

سامری تاکید کرد: ما در طول مسابقات رفته رفته عقب‌افتادگی تیمی خود را برطرف خواهیم کرد، ولی اگر زودتر کار را آغاز می‌کردیم امروز بهتر می‌توانستیم در خصوص ترکیب تیم صحبت کنیم.

وی در خصوص تیم دانشگاه آزاد که حریف این تیم در هفته نخست لیگ حرفه‌ای بسکتبال کشور خواهد بود یادآور شد: دانشگاه آزاد همیشه یک پای مدعیان لیگ بوده و از شخصیت بالایی برخوردار است و مربی کاردان و پرافتخاری را نیز در رأس خود می‌بیند، دانشگاه بازیکنان خوبی را نیز در اختیار دارد و امسال نیز یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی خواهد بود.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در پایان گفت: ضمن اینکه به شخصیت تیمی دانشگاه آزاد احترام می‌گذاریم، ما هم نماینده آبادان هستیم و در این دیدار دست و پا بسته عمل نخواهیم کرد، نفت آبادان حریف سرسختی برای دانشگاه آزاد خواهد بود.

نوشتن دیدگاه